Sākums Plāno ierobežot nelegālu televīziju un kino pārraidi tiešsaistē

Svētdiena, 21.01.2018, šodien vārda dienas svin
Iesaki
Iesaki mūs saviem draugiem
Jaunākais forumā
Jaunākie ieraksti forumā
Aktieru sadaļa
Pievienoja: DalVeR
Atbildes: (0)

Foruma spēle CTRL + V
Pievienoja: DalVeR
Atbildes: (0)

Ciparu spēle ar bildēm
Pievienoja: DalVeR
Atbildes: (0)

Chau !
Pievienoja: voldis29
Atbildes: (4)

Par jaunumiem
Pievienoja: V1ENS
Atbildes: (2)

Filmu apskati
Random Filmas apskati
Raksti
Janākie raksti

Plāno ierobežot nelegālu televīziju un kino pārraidi tiešsaistēPlāno iniciēt izmaiņas likumdošanā, kas ierobežotu nelegālu TV un kino pārraidi tiešsaistē.

Tiešsaistes kinoteātris "Megogo.net" kopā ar " Lattelecom" un nozari pārstāvošām asociācijām diskutē, ka panākt nelegālā satura ierobežošanu. Nozares pārstāvji vēlas panākt, lai būtu liegts digitālajā vidē pārraidīt tos televīzijas kanālus, kam Latvijā nav izsniegta apraides licence, kā arī cīnīsies ar nelegālajiem tiešsaistes kinoteātriem. Iecerēts panākt, ka šī satura devējus pielīdzina nelegālo azartspēļu rīkotājiem internetā.

Tiešsaistes kinoteātra "Megogo.net" Baltijas reģiona vadītājs Andžejs Pjateckis lēš, ka pašlaik ap 95% filmu tiešsaistē skatās nelegāli. Turklāt šajā nozarē nedarbojas neviens no vietējiem uzņēmumiem.

Kā iespējamais problēmas risinājums būtu vai nu regulēt tos, kas nelegāli raida šo šādu saturu, vai arī saņem pakalpojumu, uzskata Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Ivars Zviedris. Viņš gan piebilst, ka filmu nelegālās pārraides internetā nav NEPLP kompetencē un šis jautājums būtu vairāk jāskatās Ekonomikas policijai.
Pievienots 12.06.2015 (13:50) | Pievienoja: DalVeR | Skatijumi: 339

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrēties | Ienākt ]
Nolaist
Atvērt ČATU
Lai pievienotu ziņu autorizējies
0